MAHALLE AFET GÖNÜLLÜLERİ TEMEL EĞİTİMİ
Mahalle Afet Gönüllüleri Temel Eğitimi kapsamında, 23-24 Eylül 2023 tarihlerinde 09.00-18.00 saatleri arasında Ankara Kent Konseyi Salonu'nda (Kızılay, Atatürk Bulvarı No:18, Altındağ) "Teorik Eğitim" verilecektir.
Teorik eğitimin %80'ine ve pratik eğitimin tamamına katılım gösterenlere Hafif Arama Kurtarmacı Sertifikası verileceği bildirilmiş olup, eğitim başvuruları https://forms.gle/tjjTjV2wo1qJtNy46 linki üzerinden yapılacaktır.
Meslektaşlarımıza saygı ile duyurulur.